Autor - przeprowadzki

Menu

Oferta firmy przeprowadzkowej z Łodzi – Autor Przeprowadzki

Profesjonalne przeprowadzki

Zapraszamy do zapoznania się z kompleksową ofertą naszej firmy przeprowadzkowej. Oferujemy przeprowadzki mieszkań, firm oraz instytucji. Organizujemy przeprowadzki krajowe i międzynarodowe w atrakcyjnych cenach i w dogodnym dla klienta terminie. Posiadamy powierzchnie magazynowe do przechowywania mebli, dodatkowo zajmujemy się profesjonalnym niszczeniem dokumentów.

W skład oferty firmy Autor Przeprowadzki wchodzą m.in. takie usługi jak:

  • przeprowadzki mieszkań, domów i apartamentów
  • przeprowadzki biur i firm
  • przeprowadzki urzędów i instytucji
  • przeprowadzki archiwum
  • sprzątanie po przeprowadzce
  • niszczenie dokumentów firmowych
  • transport mebli oraz urządzeń biurowych
  • magazynowanie mebli

przeprowadzki osób prywatnych
Przeprowadzki mieszkań

Klienta prywatnego, dla którego przeprowadzka może być jedyną w życiu, nasza firma obejmuje szczególną troską. Spotykamy się z Państwem na wizji lokalnej podczas której nasz przedstawiciel zaprezentuje profil i zakres działania naszej firmy i mając na uwadze Państwa komfort.

przeprawoadzki firm, biur
Przeprowadzki firm

Obsługujemy w zakresie przeprowadzek i wszelkich relokacji firmy, korporacje oraz instytucje. Niezawodność w działaniu i prace zgodnie z ustalonym harmonogramem pozwalają nam na obsługę Klientów, którzy chętnie nas polecają innym zainteresowanym.
przeprawadzki instytucji
Przeprowadzki Instytucji

Wielokrotnie z naszych usług korzystały instytucje, banki oraz firmy korporacyjne. Dysponujemy potencjałem technicznym, flotą samochodów oraz odpowiednio wykwalifikowanym personelem, dzięki którym możemy podjąć współpracę z mocno wymagającym Klientem.
Przenoszenie za granicę
Przeprowadzki za granicę

Przeprowadzki międzynarodowe są dużym wyzwaniem jakiemu może sprostać jedynie profesjonalna firma przeprowadzkowa.
Załatwienie niezbędnych formalności, dokumentów, odpowiednie zabezpieczenie przeprowadzanego mienia to zadanie, któremu mogą sprostać tylko najlepsi.
Przenoszenie lini produkcyjnych
Przenoszenie lini produkcyjnych

W pakiecie naszych usług znajduje się przenoszenie maszyn i całych linii produkcyjnych. Rozwój firmy często wiąże się z koniecznością zmiany lokalizacji zakładu produkcyjnego, na taką, która powierzchniowo sprosta potrzebom firmy. W odpowiedzi na potrzeby coraz szerszego grona naszych Klientów od wielu lat oferujemy usługi relokacji całych zakładów produkcyjnych.
Magazynowanie
Magazynowanie

Przy przeprowadzkach zapewniamy Państwu odpowiednie materiały pakowe. Ich najwyższa jakość i standard zapewniają komfort transportu mienia i jego bezpieczeństwo. Dlatego też warto za pośrednictwem podstrony Zamówienia - wypełniając stosowne rubryki i czekać na kontakt naszego przedstawiciela.

Ta strona używa ciasteczek (COOKIES). Pozostając na niej, zgadzasz się na politykę Cookies [close]